АФНУ
4
Роки досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
60
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4897
Останній візит на сайт
вчора
- Консультації щодо вибору об'єкта нерухомості (за районами та напрямками, класом нерухомості, ціною, перспективністю).
- Рекомендації щодо формування відповідної ринкової вартості об'єкта нерухомості.
- Юридичний супровід угод купівлі-продажу (дарування) всіх видів нерухомості та земельних ділянок
- Консультації з питань іпотечного кредитування, вибору банку, попереднього розрахунку схеми погашення кредиту.

Продаж комерційної нерухомості (6)

  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    179 000 $
    2 841 $/м²

    Шевченка вул., 12

    ПРЕМІУМ
    торгівельне приміщення
    63 м²
    сьогодні
    Продаж стильного комерційного приміщення в Центрі міста Пропонується сучасне комерційне приміщення з капітальним ремонтом, розташоване у прохідному та активному місці. м-н Центр, вул. Шевченка. Ідеальний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції з готовими орендарями. Площа приміщення: Загальна — 63,2 м² Корисна — 61 м² Санвузол — 2 м² Централізовані комунікації: Електропостачання, Водопостачання, Каналізація. У приміщенні виконано якісний капітальний ремонт як всередині, так і повністю оновлено фасадну частину. Інтер’єр виконаний у сучасному стилі — естетично, акуратно та функціонально, що створює комфортну атмосферу для роботи та прийому клієнтів. Готовий орендний бізнес На...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    29 000 $
    104 $/м²

    Історична, 8

    ВИГІДНО
    багатофункціональне приміщення
    278 м²
    1972 рік побудови
    1 тиж. тому
    Вигідна пропозиція! Комерційне приміщення в центрі с. Мачухи Продається просторе комерційне приміщення в самому серці селища — ідеальна локація для розвитку бізнесу з активним пішохідним та автомобільним трафіком! Загальна площа — 278 м² Об’єкт складається з трьох автономних приміщень з окремими входами — чудова можливість для власного бізнесу Основне приміщення — 165,5 м² Висота стелі — 3,26 м Відсутність носійних перестінків — повна свобода перепланування Окремий лічильник електроенергії Рампа та зручний заїзд із заднього двору * Друге приміщення — 46 м² Висота — 2,74 м Світле, з вхідною групою та двома вікнами * Третє приміщення — 60 м² Дві окремі кімнати Висота — 2,74 м Вихід на...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    100 000 $
    667 $/м²

    Соборності вул. (Жовтнева), 61А

    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    1 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення в центрі Полтави Купуйте з вигодою! 680$ / m2 - Цокольний поверх, вам ніхто не буде заважати - 6 кабінетів, з гарним конструктивом - Є кабінет керівника з приймальнею - Можна облаштувати кухню чи зону відпочинку - Площа 150 м2 - Електропостачання 220 V, потужністю 7 кВт - Заведена вода - Опалення індивідуальне електричне Деталі та перегляди за телефоном!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    60 000 $
    750 $/м²

    Небесної Сотні вул. (Леніна), 61

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    вчора
    Продаж комерційної нерухомості: Пропонується до продажу нежитлове приміщення. Основні характеристики: - Загальна площа: 80м2. - Прохідне місце, центральна вулиця Небесної Сотні. - Під ремонт. Переваги: - Чудове розташування. - Зручний асфальтований підʼїзд для будь-якого транспортного засобу. Ціна - 60000$ Додаткові питання за телефоном
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    145 000 $
    112 $/м²

    Шевченка, 11

    багатофункціональне приміщення
    1300 м²
    1 тиж. тому
    Продаж адмін.будівля в передмісті Полтави Площа 1100 м2 + 200 м2 підвал. Мальовниче місце біля соснового лісу. Асфальтована територія 52 сотки. Центральна вода/каналізація. Електроенергія 80 кВт. Газ відключено (газопровід поруч). Територія та будівля можуть бути використані в різних напрямках : Офіси, склади, стоянка вантажних авто. МОЖЛИВЕ ПЕРЕВЕДЕННЯ В ЖИТЛОВИЙ ФОНД.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    40 000 $
    976 $/м²

    Ігоря Дорошенка вул. (Ціолковського), 4

    багатофункціональне приміщення
    41 м²
    1 міс. тому
    Продаж вільного приміщення на Мотелі Загальна площа 41, 6 м 2 Три окремі кабінети. Вхід у санвузол з кабінету, є можливість організувати додатковий в іншому місці. Комунікації: централізоване опалення, водопостачання та електроенергія. Грати на вікнах Є вільна парковка. Ідеально підійде під б'юті-індустрію, тихий офіс чи сферу торгівлі.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.