АФНУ
4
Года опыта
10
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
60
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4897
Последний визит на сайт
вчера
- Консультації щодо вибору об'єкта нерухомості (за районами та напрямками, класом нерухомості, ціною, перспективністю).
- Рекомендації щодо формування відповідної ринкової вартості об'єкта нерухомості.
- Юридичний супровід угод купівлі-продажу (дарування) всіх видів нерухомості та земельних ділянок
- Консультації з питань іпотечного кредитування, вибору банку, попереднього розрахунку схеми погашення кредиту.

Продажа коммерческой недвижимости (6)

  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    179 000 $
    2 841 $/м²

    Шевченко ул., 12

    ПРЕМИУМ
    торговое помещение
    63 м²
    сегодня
    Продаж стильного комерційного приміщення в Центрі міста Пропонується сучасне комерційне приміщення з капітальним ремонтом, розташоване у прохідному та активному місці. м-н Центр, вул. Шевченка. Ідеальний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції з готовими орендарями. Площа приміщення: Загальна — 63,2 м² Корисна — 61 м² Санвузол — 2 м² Централізовані комунікації: Електропостачання, Водопостачання, Каналізація. У приміщенні виконано якісний капітальний ремонт як всередині, так і повністю оновлено фасадну частину. Інтер’єр виконаний у сучасному стилі — естетично, акуратно та функціонально, що створює комфортну атмосферу для роботи та прийому клієнтів. Готовий орендний бізнес На...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    29 000 $
    104 $/м²

    Історична, 8

    ВЫГОДНО
    многофункциональное помещение
    278 м²
    1972 год постройки
    1 нед. назад
    Вигідна пропозиція! Комерційне приміщення в центрі с. Мачухи Продається просторе комерційне приміщення в самому серці селища — ідеальна локація для розвитку бізнесу з активним пішохідним та автомобільним трафіком! Загальна площа — 278 м² Об’єкт складається з трьох автономних приміщень з окремими входами — чудова можливість для власного бізнесу Основне приміщення — 165,5 м² Висота стелі — 3,26 м Відсутність носійних перестінків — повна свобода перепланування Окремий лічильник електроенергії Рампа та зручний заїзд із заднього двору * Друге приміщення — 46 м² Висота — 2,74 м Світле, з вхідною групою та двома вікнами * Третє приміщення — 60 м² Дві окремі кімнати Висота — 2,74 м Вихід на...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    100 000 $
    667 $/м²

    Соборности ул. (Жовтнева), 61А

    многофункциональное помещение
    150 м²
    1 нед. назад
    Продаж офісного приміщення в центрі Полтави Купуйте з вигодою! 680$ / m2 - Цокольний поверх, вам ніхто не буде заважати - 6 кабінетів, з гарним конструктивом - Є кабінет керівника з приймальнею - Можна облаштувати кухню чи зону відпочинку - Площа 150 м2 - Електропостачання 220 V, потужністю 7 кВт - Заведена вода - Опалення індивідуальне електричне Деталі та перегляди за телефоном!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    60 000 $
    750 $/м²

    Небесной Сотни ул. (Ленина), 61

    многофункциональное помещение
    80 м²
    вчера
    Продаж комерційної нерухомості: Пропонується до продажу нежитлове приміщення. Основні характеристики: - Загальна площа: 80м2. - Прохідне місце, центральна вулиця Небесної Сотні. - Під ремонт. Переваги: - Чудове розташування. - Зручний асфальтований підʼїзд для будь-якого транспортного засобу. Ціна - 60000$ Додаткові питання за телефоном
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    145 000 $
    112 $/м²

    Шевченка, 11

    многофункциональное помещение
    1300 м²
    1 нед. назад
    Продаж адмін.будівля в передмісті Полтави Площа 1100 м2 + 200 м2 підвал. Мальовниче місце біля соснового лісу. Асфальтована територія 52 сотки. Центральна вода/каналізація. Електроенергія 80 кВт. Газ відключено (газопровід поруч). Територія та будівля можуть бути використані в різних напрямках : Офіси, склади, стоянка вантажних авто. МОЖЛИВЕ ПЕРЕВЕДЕННЯ В ЖИТЛОВИЙ ФОНД.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    40 000 $
    976 $/м²

    Игоря Дорошенко ул. (Циолковского), 4

    многофункциональное помещение
    41 м²
    1 мес. назад
    Продаж вільного приміщення на Мотелі Загальна площа 41, 6 м 2 Три окремі кабінети. Вхід у санвузол з кабінету, є можливість організувати додатковий в іншому місці. Комунікації: централізоване опалення, водопостачання та електроенергія. Грати на вікнах Є вільна парковка. Ідеально підійде під б'юті-індустрію, тихий офіс чи сферу торгівлі.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.